BBP Inżynieria

Budownictwo i Energetyka

USŁUGI PROJEKTOWE I KOSZTORYSOWANIE

Oferujemy usługi projektowe w zakresie wybranych elementów sieci elektroenergetycznej. Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby Klientów oraz służymy profesjonalnym doradztwem.

Doskonale znając specyfikę branży energetycznej oferujemy naszym Klientom również usługi projektowe w zakresie wybranych elementów sieci elektroenergetycznej. Nasi specjaliści są otwarci wszelkie sugestie i potrzeby Klientów, a także bazując na swoim doświadczeniu służą im profesjonalnym doradztwem.

Zarówno na etapie projektowania jak i realizacji zapewniamy wsparcie w zakresie: analizy zgodności projektu z wymaganiami dotyczącymi urządzeń i instalacji; weryfikacji pod kątem sterowania, sygnalizacji, działania automatyk i zabezpieczeń. Wykonujemy analizy symulacyjne obiektów oraz sieci elektroenergetycznych.

Zdajemy sobie sprawę, że rzetelnie wykonany kosztorys jest niezbędny podczas planowania i realizacji inwestycji. Dlatego nasi fachowcy, którzy na co dzień mają styczność z planowaniem i realizacją inwestycji elektroenergetycznych, oferują naszym Klientom usługę wykonania kosztorysu.

BBP Inżynieria Sp. z o.o.

ul. Wojciechowska 42B
20-704 Lublin
NIP: 9223057786
REGON: 369719202
KRS 0000723401