BBP Inżynieria

Budownictwo i Energetyka

O nas

BBP Inżynieria to firma działająca w branży energetycznej. Posiadając wieloletnie doświadczenie i obsługując m.in znane i duże przedsiębiorstwa takie jak: Siemens, ABB czy Rittal zyskaliśmy miano solidnego wykonawcy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Cechuje nas profesjonalizm, dlatego oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i kosztorysowania, jak również realizujemy projekty inwestycyjne obejmujące budownictwo elektroenergetyczne oraz późniejszą eksploatację obiektów energetycznych.

Na sukces naszej firmy oraz doskonałe zrozumienie branży energetycznej ogromny wpływ ma nasza wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna, której wiedza i doświadczenie wpływają na wysoką jakość świadczonych usług . To dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Chcemy, żeby BBP Inżynieria była synonimem sprawdzonej i rzetelnej firmy, która bezpiecznie i terminowo wykonuje wszelkie realizacje, w zgodzie z etyką zawodu i branżowymi standardami. Dlatego też stale podnosimy nasze kwalifikacje i korzystamy tylko z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań.

BBP Inżynieria Sp. z o.o.

ul. Wojciechowska 42B
20-704 Lublin
NIP: 9223057786
REGON: 369719202
KRS 0000723401