BBP Inżynieria

Budownictwo i Energetyka

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy osoby zorientowane na skuteczną realizację prac, współpracę, inicjatywę oraz nowe wyzwania do pracy naszym zespole.

Oferujemy:

• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych,
• pracę w młodym i ambitnym zespole,
• premie uznaniowe dla najlepszych pracowników,
• praca głównie na obiektach energetycznych/delegacje.

Twój zakres obowiązków:

• montaż, podłączanie tablic i rozdzielnic sterowniczych oraz instalacji elektrycznych,
• pomiar i rozruch pól SN i WN,
• montowanie systemów alarmowych KD, CCTV, SSiN,
• montowanie i konfigurowanie systemów Łączności (Switche przemysłowe, Szafy łączności, Przełącznice światłowodowe).

Praktyki studenckie/staże

Od studenta do stażysty BBP Inżynieria. Od stażysty do pracownika BBP Inżynieria. Taką drogę proponujemy studentom. Staż w naszej firmie to świetny pomysł na zdobycie doświadczenia ale też wewnętrzny program wyznaczenia ścieżki rozwoju dla pracownika: np. rozwój w kierunku inżyniera specjalisty, kosztorysanta albo managera zarządzającego wielkimi projektami.
Szukamy przyszłych pracowników BBP Inżynieria – ludzi u których cenimy: samodzielność odpowiedzialność i odwagę, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam maila, w którym napiszesz kilka słów osobie. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli wspólnie zdecydujemy się na współpracę, zaprosimy Cię na kolejne spotkanie na którym uzgodnimy okres trwania stażu na lokalizację.

Praktyki studenckie i staże dostosowana są do dostępności Studentów, którzy najwięcej czasu mają w okresie letnim, dlatego staże głównie będą się rozpoczynać w lecie.

BBP Inżynieria Sp. z o.o.

ul. Wojciechowska 42B
20-704 Lublin
NIP: 9223057786
REGON: 369719202
KRS 0000723401